TR - EN

Sağlık Hizmetlerinde Ulusal Akreditasyon Programı Açılış ve Tanıtım Toplantısı, 24 Şubat - Ankara

Ülkemizde sağlıkta ulusal ve uluslararası akreditasyon programlarına yönelik faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla görev yapan Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü (TÜSKA) kuruluşunu takip eden süreçte çalışmalarına başlamış ve hastanelere yönelik ulusal akreditasyon programının alt yapısını oluşturmuştur.

Geçtiğimiz bir yılı aşkın süreçte yürüttüğü program altyapısı ile pilot çalışmaların bir sonucu olarak, hastanelere yönelik Ulusal Akreditasyon Programını oluşturan Enstitümüz, 24 Şubat 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleştireceği açılış ve bilgilendirme toplantısı ile Hastane Akreditasyon Programını kamuoyu ile paylaşacaktır.

Sayın Bakanımız Prof. Dr. Recep AKDAĞ’ın katılımları ile açılışı yapılarak hastanelerden ilk başvuruların alınmaya başlanacağı Sağlık Hizmetlerinde "Ulusal Akreditasyon Programı” Açılış ve Tanıtım Toplantısı’na tüm İl Sağlık Müdürleri, Halk Sağlığı Müdürleri, TKHK Genel Sekreterleri, Kamu, Üniversite ve Özel Hastane Yöneticileri ile Kalite Direktörleri davetlidir.

Önemle duyurulur.

Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü

  Afiş 

Toplantı Tarihi: 24 Şubat 2017

Toplantı Yeri: Rixos Grand Hotel Ankara
Atatürk Bulvarı 183, Kavaklıdere / ANKARA

Toplantı Saati: 14.00-18.30

 

Müsteşarlık Makam Oluru için tıklayınız

Toplantı Programına ilişkin detaylar için tıklayınız