Sağlık Hizmetlerinde Ulusal Akreditasyon Programı Açılış ve Tanıtım Toplantısı, 24 Şubat - Ankara

Ülkemizde sağlıkta ulusal ve uluslararası akreditasyon programlarına yönelik faaliyetlerin yürütülmesi amacıyla görev yapan Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü (TÜSKA) kuruluşunu takip eden süreçte çalışmalarına başlamış ve hastanelere yönelik ulusal akreditasyon programının alt yapısını oluşturmuştur.

Geçtiğimiz bir yılı aşkın süreçte yürüttüğü program altyapısı ile pilot çalışmaların bir sonucu olarak, hastanelere yönelik Ulusal Akreditasyon Programını oluşturan Enstitümüz, 24 Şubat 2017 tarihinde Ankara’da gerçekleştireceği açılış ve bilgilendirme toplantısı ile Hastane Akreditasyon Programını kamuoyu ile paylaşacaktır.

Sayın Bakanımız Prof. Dr. Recep AKDAĞ’ın katılımları ile açılışı yapılarak hastanelerden ilk başvuruların alınmaya başlanacağı Sağlık Hizmetlerinde "Ulusal Akreditasyon Programı” Açılış ve Tanıtım Toplantısı’na tüm İl Sağlık Müdürleri, Halk Sağlığı Müdürleri, TKHK Genel Sekreterleri, Kamu, Üniversite ve Özel Hastane Yöneticileri ile Kalite Direktörleri davetlidir.

Önemle duyurulur.

Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü

  Afiş 

Toplantı Tarihi: 24 Şubat 2017

Toplantı Yeri: Rixos Grand Hotel Ankara
Atatürk Bulvarı 183, Kavaklıdere / ANKARA

Toplantı Saati: 14.00-18.30

 

Müsteşarlık Makam Oluru için tıklayınız

Toplantı Programına ilişkin detaylar için tıklayınız

Sağlık Hizmetlerinde Ulusal Akreditasyon Programı Açılış Toplantısı Ankara Rixos Grand Hotel'de Yapıldı. (24 Şubat 2017) TÜSKAnet Akreditasyon Yönetim Sistemi Üyeliği Sunumlarımız Web Sayfamızda Yayınlanmıştır. (01.03.2017) Sağlık Hizmetlerinde Ulusal Akreditasyon Programı Açılış ve Tanıtım Toplantısı, 24 Şubat - Ankara Ulusal Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Toplantıları'nın 6. sı Ankara'da yapıldı. Ulusal Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Toplantıları'nın 4. ve 5. si İstanbul’da yapıldı. Ulusal Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Toplantıları (4-5) Enstitümüzün Yapılanması ve Faaliyetlerinin Yürütülmesine Dair Yönetmelik, Resmi Gazetede yayınlandı. Ulusal Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Toplantıları'nın 2. ve 3. sü İzmir’de yapıldı. Ankara Kalkınma Ajansından Proje Döngü Yönetimi Eğitimi Ulusal Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Toplantıları (2-3) (27-28 Aralık 2016 / Tire-Çiğli/İzmir) “1. Ulusal Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Toplantısı” Konya’da yapıldı. “SAS Denetim Rehberi Çalıştayı”başarı ile gerçekleştirildi.(14-16 Aralık 2016 / Ankara) Ulusal Akreditasyon Sistemi Bilgilendirme Toplantıları başlıyor (20 Aralık 2016 / Konya) Yükseköğretim Kalite Kurulu Tarafından Düzenlenen Kurumsal Dış Değerlendirici Eğitim Çalıştayı'na Katıldık Hastane Akreditasyon Programı Pilot Çalışmaları Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi ile devam ediyor. Sağlıkta Akreditasyon Denetçi Sertifikası almaya hak kazananlar belirlenmiştir. TÜSKA olarak, ISQua Genel Kurul Toplantısı ve 33. ISQua Konferansına katıldık. Sağlıkta Akreditasyon Denetçi Adaylarının Pratik Eğitimleri Tamamlandı Sağlıkta Akreditasyon Denetçi Adaylarının Pratik Eğitimleri Başlıyor. TÜM HABERLER