Haberler / Ankara Bilkent Şehir Hastanesinde Sağlık Hizmetleri Akreditasyon Çalışmaları ve Mükemmeliyet Merkezleri Hakkında Toplantı gerçekleştirildi.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesinde Sağlık Hizmetleri Akreditasyon Çalışmaları ve Mükemmeliyet Merkezleri Hakkında Toplantı gerçekleştirildi.

Enstitümüz ve Ankara Bilkent Şehir Hastanesi arasında Sağlık Hizmetlerinde Akreditasyon ve Mükemmeliyet Merkezi çalışmaları kapsamında 27.11.2019 tarihinde bir toplantı gerçekleştirilmiştir. Toplantıya, TÜSKA Başkanı Prof. Dr. Figen ÇİZMECİ ŞENEL, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Aziz Ahmet SUREL, ilgili Başhekim Yardımcıları ve Hastane Kalite Koordinatörü katılmıştır. Toplantıda TÜSKA Başkanı Sayın ŞENEL tarafından akreditasyon başvuru prosedürleri ile Mükemmeliyet Merkezi kriterleri hakkında bilgilendirme yapılmış ve Şehir Hastanesi yetkililerince bu kapsamda hastanelerinde gerçekleştirilen faaliyetler aktarılmıştır. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'ne akreditasyon ve Mükemmeliyet Merkezi yolculuklarında başarılar dileriz.