TÜSEB / Haberler / Biyobenzer İlaçlarda Ar-Ge’den Regülasyona Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu

Biyobenzer İlaçlarda Ar-Ge’den Regülasyona Güncel Yaklaşımlar Sempozyumu

Biyoteknoloji ve Biyobenzer İlaçların tematik olarak işlendiği BIOEXPO Yaşam Bilimleri Platformu 7-9 Nisan 2021 tarihleri arasında TÜSEB, TİTCK ve Marmara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Farmasötik Biyoteknoloji Anabilim Dalı katkıları ile düzenlenecektir.

TÜSEB Başkanı Prof. Dr. Erhan AKDOĞAN’ın açılış konuşmasını  yapacağı Sempozyum 2 gün ve 8 oturumdan oluşmaktadır.

Biyobenzer İlaçlar sempozyumunun ilk günü olan  8 Nisan 2021 günü 12:40-11:10 saatleri arasında TİTCK Başkan Yardımcısı Uzm. Dr. Elif Hilal VURAL başkanlığındaki “ Dünyada ve Türkiye’de Tedaviye Sunulan Biyobenzerler “ oturumunda TÜSEB Biyoteknoloji Enstitüsünden Uzm. Kübra YILMAZ sunum yapacaktır

8 Nisan 2021 günü saat 16:00-17:30 saatleri arasında Prof. Dr. Ali Demir SEZER’in başkanlık yapacağı “ Biyobenzer İlaçlarda Regülasyon, Proje Destek Programları ve Fikri Haklar “ panelinde de TÜSEB Proje Yönetimi ve Destek Daire Başkanlığından Uzm.  Batuhan YEŞİLYURT panelistler arasında olacaktır. 

BIOEXPO Online 2021 ile eş zamanlı 7-9 Nisan tarihleri arasında  izleyebileceğiniz etkinlikler;
      * Biyobenzer İlaçlar Sempozyumu
      * Öncelik Biyogüvenlik Paneli 
      * Biyogirişimcilik Zirvesi        
      * Tanı Teknolojileri Paneli
      * Bio İstanbul
      * Nanoteknoloji Gelecek
      * Teknik Seminerler 

Yaşam bilimleri endüstrisinin bu büyük buluşmasına kamu otoritesi, akademi, endüstri ve genç bilim insanlarından 1.500 e yakın konu uzmanı katılacaktır. Tüm katılımcılar ile online chat ve görüntülü görüşme ve bilgi alabileceğiniz Bioexpo dijital platforma online kayıt olabilirsiniz.