TÜSEB / Haberler / Sağlıkta Akreditasyon Denetçi Adayı Temel Eğitim Programına Başvuruları Açılmıştır (11-18 Mart 2019)

Sağlıkta Akreditasyon Denetçi Adayı Temel Eğitim Programına Başvuruları Açılmıştır (11-18 Mart 2019)

Eğitim programına başvurular 11 Mart 2019 ile 18 Mart 2019  tarihleri arasında aşağıdaki linkten ulaşılacak Başvuru Formu doldurulmak suretiyle alınacaktır.

Her aday tek bir başvuru yapabileceğinden başvurunuzu sonuçlandırmadan önce bilgilerinizi kontrol etmeniz önerilmekte olup, doldurduğunuz bilgilere ait kanıtlayıcı belgelerin tamamını tek bir dosya halinde pdf dokümanı olarak sisteme yüklenmesi gerekmektedir.

Başvuru formunda belirttiğiniz bilgilere ait sisteme yüklediğiniz doküman (pdf) içinde; tercih kriterleri (yabancı dil puanı, yöneticilik deneyimi, bilimsel yayınlar vb., tercih kriterlerine ait bilginiz bulunmuyorsa "yok" seçiniz), asgari/genel kriterler (mezuniyet, askerlik ilişkisi (dilekçe ile beyan edilebilir), seyahat engeli (dilekçe ile beyan edilebilir), hizmet süresi ve halen çalıştığına dair belge) veya kontenjana özgü kriterlerle ilgili kanıtlayıcı belgelerin mutlaka bulunması gerekmektedir. Kanıtlayıcı belge olarak; e-devlet çıktıları, noter veya kurumunuz yetkililerinden onaylı/mühürlü belgeler kabul edilebilecektir.

Başvurunuzu sonuçlandırdığınızda belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize başvuru numaranızı da içeren bilgilendirme mesajı gelecek olup, eğitim programı sürecinde size gönderilen bu başvuru numarası ile işlemleriniz yürütülecektir. Konu ile ilgili sorularınız için tuskadep@tuseb.gov.tr e-posta adresine bildirimde bulunabilirsiniz.

Başvuru sonuçları başvuru tarihinin son gününden itibaren 1 (bir) ay içerisinde Enstitümüz web sayfasında ilan edilecektir.

BAŞVURU SÜRECİ SONA ERMİŞTİR.

  • Sağlık Bakanlığı
  • TÜBİTAK
  • NIH
  • Max Planck
  • INSERM