TÜSEB / Haberler / TÜSEB Enstitü Başkanları 2021 Yılı 2.Olağan Değerlendirme Toplantısı

TÜSEB Enstitü Başkanları 2021 Yılı 2.Olağan Değerlendirme Toplantısı

TÜSEB Başkanı Prof. Dr. Erhan Akdoğan Başkanlığında Enstitü Başkanlarının katılımı ile “ TÜSEB Enstitü Başkanları 2021 Yılı 2.Olağan Değerlendirme Toplantısı ” gerçekleştirildi.

Toplantıya; TÜSEB Başkan Yardımcısı V. ve Türkiye Biyoteknoloji Enstitüsü Başkanı Doç. Dr. Rabia Çakır Koç, TÜSEB Genel Sekreter V. ve Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Figen Çizmeci Şenel, Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü Başkanı V. Doç. Dr. İbrahim Kayral, Türkiye Sağlık Politikaları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Hasan Hüseyin Yıldırım, Türkiye Halk Sağlığı ve Kronik Hastalıklar Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. İlhan Satman, Türkiye Sağlık Veri Araştırmaları ve Yapay Zeka Uygulamaları Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Songül Varlı, Türkiye Aşı Enstitüsü Başkanı ve Türkiye Anne Çocuk ve Ergen Sağlığı Enstitüsü Başkan V.  Prof. Dr. Ateş Kara katıldı.

Toplantı gündeminde; Enstitülerin faaliyet sunumları ile 2022 faaliyet planları, TÜSEB UFUK 2025 stratejileri istişare edildi.