TÜSEB / TÜSKA / Haberler / SBÜ Ankara Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Mükemmeliyet Merkezi Programı hakkında bilgilendirme yapıldı

SBÜ Ankara Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Mükemmeliyet Merkezi Programı hakkında bilgilendirme yapıldı

Sağlık Bakanlığı ve TÜSEB Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Enstitüsü (TÜSKA) işbirliği ile ülkemizde sağlık hizmetleri alanında Mükemmeliyet Merkezleri (MM) oluşturulması amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında 06 Eylül 2020 tarihinde saat 14:30’da online ortamda SBÜ Ankara Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ ne Mükemmeliyet Merkezi Programı hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. 

Enstitüsü Başkanımız ve MM Komisyon üyesi Prof. Dr. Figen ÇİZMECİ ŞENEL Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Hastane Başhekimi Sayın Doç. Dr. Engin KOYUNCU, hastane yöneticileri, öğretim üyeleri ve çalışanları katılım gösterdi.  TÜSKA Başkanı Sayın Prof. Dr. Figen ÇİZMECİ ŞENEL tarafından Mükemmeliyet Merkezi Programı hakkında katılımcılar ayrıntılı olarak bilgilendirildi.

SBÜ Ankara Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi ve ekibine Sağlık hizmet kalitesinin iyileştirilmesi amacıyla gerçekleştirecekleri Mükemmeliyet Merkezi çalışmalarında başarılar dileriz.